lokalita

Klidné bydlení sousedící
s lesoparkem

Lokalita sousedního lesoparku a potenciálu místa, mimo historické centrum Znojma, umožňuje vytvoření jedinečného bydlení s výhledem do zeleně.

Projekt Rezidence Lesopark Znojmo je rozdělen na dva objekty s celkem 42 bytovými jednotkami.

O pROJEKTU

Tento rezidenční projekt je kombinací nové výstavby a rekonstrukce bytového domu. První etapa projektu - Budova A prošla kompletní rekonstrukcí a disponuje jednotkami 1+1 až 3kk. V bytech jsou použity moderní a nadčasové zařizovací předměty, obklady a laminátové podlahy, s možností výběru světle hnědého nebo šedého designu bytové jednotky. Byty se nachází v 1.-6. NP a poskytují výhled na město nebo do lesoparku, který budoucího majitelům umožňuje bezprostřední kontakt s přírodou a možnost trávení času v této naprosto jedinečné lokalitě. Ke každé jednotce je v ceně sklepní kóje a dále možnost využití velkorysé kočárkárny, skladu pro kola nebo jiného využití. Pro majitele bytových jednotek je možnost přikoupení parkovacího místa.

Dům je dále napojen na solární elektrickou energii. V domě je dále výtah.

Výhody

V bytech jsou použité moderní a nadčasové zařizovací předměty, obklady a laminátové podlahy – výběr světlé nebo tmavé varianty. Bytové jednotky se nachází v 1. – 6. NP a poskytují výhled do přírody nebo na město.

Jedná se o skvělou investiční příležitost v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, nedaleko nemocnice Znojmo.

K možnosti je také dokoupení parkovacího místa přímo před domem.

Shape

Popis jednotek

Jedná se o jednotky 1+ 1 až 3kk. V bytech jsou použity moderní a nadčasové materiály, jako velkoformátová dlažba, designová sanita,  nadstandartní laminátové podlahy a dveře značky SAPELI. Jednotky mají samostatná měření vody, tepla, elektriky. Sklepní kóje, jsou zamykatelné, jsou  provedeny z drátěného programu a zajišťují tak bezpečné uložení věcí.

2 domy - 42 jednotek

Investor

Hippoinvest Medical, a.s.

Lidická 63a, 60200 Brno

IČO: 11688092

DIČ: CZ11688092

Kontaktní informace

© 2024 Hippoinvest Medical, a.s., All Rights Reserved